تخریب ۱۵ واحد مسکونی در بخش مود درطول بارندگی های اخیر

تخریب ۱۵ واحد مسکونی در بخش مود درطول بارندگی های اخیر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت :در طول بارندگی های اخیر ۱۵ واحد مسکونی در درروستاهای بخش مود از جمله رزق ،حسین آباد گواهی, میانرود,فال , چشمه رچ و… دچار حادثه و برخی تخریب شدند.

تخریب ۱۵ واحد مسکونی در بخش مود درطول بارندگی های اخیر

محمدحسینی بیان کرد با عنایت به اینکه واحد های مسکونی و اثاثیه منزل مددجویان تحت حمایت بیمه حوادث از جمله (آتش سوزی،سیل وصاعقه,صاعقه و…) می باشند.که پس از بازدید و تهیه مستندات توسط کارشناسان امداد و ارزیابی اولیه به بیمه اعلام و پس از بازدید نماینده ی بیمه و تعیین خسارت پرداخت انجام میگیرد.

وی خاطر نشان کرد: صبح امروز با مشارکت و همت گروه جهادی بسیج شهر مود نسبت به تخریب واحد مسکونی درروستای رزق که احتمال فرو ریختن و ایجاد آسیب های بعدی را به اعضاء خانواده داشت اقدام نمودند. این خانواده به دلیل نداشتن محل سکونت با همکاری کمیته امداد(ره) و شورای روستا طی پیگیری های انجام شده در یکی از خانه های روستا اسکان داده شدند .

از طریق این نهاد در جهت تأمین نیاز های اولیه ی خانواده های آسیب دیده اقداماتی صورت گرفته است.
حسینی مشارکت و تعامل بین بخشی کمیته امداد و بسیج را هدف این اقدام خداپسندانه دانست.
حسینی نیازهای این خانواده ها را موادخوراکی, البسه, پتو,لوازم خانگی اعلام کرد و عنوان داشت اگر نیکوکاران تنها اقلام مازاد و غیر ضرور خود را اهداء نمایند امکان رفع بخش اعظمی از مشکلات این عزیزان فراهم خواهد شد.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
قبلی «
بعدی »

I.m Developer & CEO MoodCity.Ir ;)

  اشتراک در
  اطلاع از
  guest
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها