خانه » اخبار » مجید مودی ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد را به صاحبش برگرداند
مجید مودی
مجید مودی

مجید مودی ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد را به صاحبش برگرداند

استان وایر، پروانه معصومی: یک کارگر خدماتی فرودگاه بیرجند  ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد را  که در حین کار پیدا کرده بود به صاحبش بازگرداند.

مجید مودی که ۹ سال سابقه کار در بخش خدمات فرودگاه بیرجند دارد به ایرنا گفت:”حین انجام وظیفه در پایانه فرودگاه متوجه یک کیف دستی شدم که حاوی سه میلیارد ریال وجه نقد بود. جریان را به مدیر پایانه فرودگاه گزارش کردم و کیف توسط پلیس فرودگاه به صاحبش برگردانده شد.”

در همین ارتباط مدیر فرودگاه بیرجند نیز گفت:”یکی از کارکنان بخش خدماتی پایانه این فرودگاه پس از رویت کیف دستی در حرکتی خداپسندانه آن را برای پیدا کردن صاحبش، به پلیس فرودگاه تحویل داد. مالباخته نیز که با پرواز تهران به بیرجند سفر کرده بود پس از ساعاتی هراسان به فرودگاه بیرجند مراجعه و کیف گمشده خود را دریافت کرد.”

به گفته عبدالحسین بهدانی پور، مجید مودی “هیچ وجه نقدی را در قبال پیدا کردن آن از مالباخته طلب نکرده است و انگیزه خود را برای بازگرداندن کیف فقط رضای خدا ذکر کرد.”

مجید مودی در حالی این مبلغ بزرگ پول نقد را به صاحبش بازگردانده است که دولت جمهوری اسلامی در واپسین روزهای سال ۱۳۹۲ بر اساس مصوبه شورای عالی کار، دستمزد ماهانه کارگران در سال جاری را مبلغ ۶۰۸ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین کرده است مبلغی که فعالان کارگری با انتقاد آن را کمتر از نرخ تورم و هزینه های جاری ماهانه می دانند.

۳۰۰ میلیون تومان با احتساب دستمزد کارگران در سال جاری برای مجید مودی  بیشتر از ۴۹۲ ماه (۴۱ سال) حقوق ماهانه بوده است.

منبع خبر : http://iranwire.com/fa/ostanwire/news/5728

مجید مودی
مجید مودی
0

درباره‌ی مدیرسایت

مدیرسایت
I.m Developer & CEO MoodCity.Ir ;)

همچنین ببینید

مرکز جامع خدمات سلامت شهر مود

گزارش تصویری مراسم افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت شهر مود

این مرکز در روز شنبه مورخ ۲۵ اسفند ماه ۹۷ با حضور مسوولین استانی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright  ©  2011 - 2019  All  Rights  Reserved  .  SEO  By  :  Ali Mohajerani